atfb
Aç Tırtıl Üç Boyutlu Basım (Pop-Up)
İlk yayımlandığı 1969 yılından beri bütün dünyadaki çocuk kitabı listelerinin ve kitapçıların çocuk kitapları raflarının olmazsa olmaz kitabı Aç Tırtıl halen tüm dünyada geçen her dakikada bir adet satılıyor. Küçük bir tırtılın önce bir yaprağın ve giderek yiyebileceği her şeyin üzerinde birer delik açarak aldığı yolculuğun ve yaşadığı değişimin sürprizli ama yalın öyküsünü şimdi üç boyutlu basımıyla bütün dünya ile aynı anda küçüklerimize sunuyoruz.

Yazan ve Resimleyen: Eric Carle
Türkçesi: Fatih Erdoğan
22 X 30 X 4 cm • 16 s. / ciltli / renkli


kayalar1
Küçük Prens
Üç Boyutlu Basım (Pop-Up)


Yazarın özgün resimleriyle ve tam metin olarak hazırlanan Küçük Prens’in üç boyutlu bu basımı, kitabı küçük yaş grubunun ilgisini çekecek bir hale getiriyor. Küçük Prens’le tanışmış yetişkin okurlarımız için yepyeni bir okuma deneyimi, tanışmamış olanlar içinse bir tanışma fırsatı bu kitap...


Yazan ve Resimleyen: Antoine de Saint-Exupéry
Türkçesi: Sumru Ağıryürüyen
30 X 22 X 5 cm • 64 s. / ciltli / renkli

Satın almak için yukarıdaki resmin üzerine tıklayınız.

popokul
Okula Geç Kaldım
Artık Kendim Okuyabilirim Dizisi’nin ilk kitabının yayımlanmasından bu yana 25 yıl geçti. Biz de yayınevi olarak 25 yıldır severek okunan bu kitapların şerefine dizinin en sevilen kitabı Okula Geç Kaldım’ın özel bir baskısını hazırlamaya karar verdik. Hareketli ve üç boyutlu sayfalardan oluşacak bu kitap şu anda yapım aşamasında. Artık Kendim Okuyabilirim Dizisi’ni severek okuyan herkese duyurulur.


evpop


Üç Boyutlu Tasarım ve Uygulama: Mavibulut Kitap Atölyesi
16 s. / 23 X 17 cm / Ciltli
Yazan ve resimleyen: Fatih Erdoğan