Çocuklar İçin Çizim Teknikleri - Mavibulut Yayıncılık | Her çocuğa iyi kitap...

Çocuklar İçin Çizim Teknikleri

Yazar              : Rosa M. Curto


Çevirmen       : Fatih Erdoğan


Çizer               : Rosa M. Curto


Yaş Grubu     : 5+ Yaş


Barkod           : 9789753100823


Sayfa Sayısı   : 96


Kağıt Cinsi    : Kuşe


Cilt Türü        : Karton Kapak


Satış fiyatı:
32.41 TL TL
İnternet fiyatı:
22.69 TL
İndirim Oranı: %30

Resim yapabilmek hoştur. Bir kalem ve fırça darbesiyle beyaz kâğıt üzerinde anlamlı figürler oluşturabilmek mucizedir, ama birçoğumuz için de daha ilkokul yıllarından başlayan ürkütücü bir deneyimdir. Uzun yıllar çocuklarla çalışmış bir sanatçı olan Rosa Maria Curto Mila’nın hazırladığı bu sevimli kitap yalnızca resim konusunda çok özel bir yeteneğe sahip olanlar değil, bir şeyler çizmeyi seven, çizginin, desenin, rengin büyüsünden hoşlanan ama bu konuda eline karakalemi, fırçayı almaya cesaret edemeyen tüm çocuklar, hatta yetişkinler için...

Dizi Tanıtım Metni:

Etkinlik Kitapları Dizisi sanata ilgi uyandıracak, el becerilerini geliştirecek, doğa sevgisi kazandıracak, çocukların yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerinde yardımcı olacak kitaplardan oluşuyor. Çocukların yaratıcılığına, araştırma-gözlem yeteneklerine katkıda bulunan, bilgiyi eğlenceli hale getirerek merak duygusunu artıran bu kitaplar çocuklar için harika birer armağan olacak.

Gerek anlatımları gerek resimleriyle özenle seçilmiş bu kitaplar çocukların dünyasını zenginleştirirken büyükleri de fena halde kıskandıracak.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır