Korsan Okulu - Denizanası Adası - Mavibulut Yayıncılık | Her çocuğa iyi kitap...

Korsan Okulu - Denizanası Adası

Yazar              : Sir Steve Stevenson


Çevirmen       : Oğulcan Açıkel


Çizer               : Stefano Turconi


Yaş Grubu     : 7+ Yaş


Barkod           : 9789753101066


Sayfa Sayısı   : 96


Kağıt Cinsi    : 2. Hamur


Cilt Türü        : Karton Kapak


Satış fiyatı:
15.74 TL TL
İnternet fiyatı:
11.02 TL
İndirim Oranı: %30

Jim, Anton, Ondina, Babordo ve Tribordo, Korsan Okulu’na girmeyi çok istiyorlar. Ama biliyorsunuz ki bazı okullarda öğrenci olabilmek için birtakım sınavlara girmek gerekiyor. İşte Korsan Okulu da böyle okullardan biri ama bu sınav ötekilerden biraz farklı. Bakalım kahramanlarımız bu zorlu sınavı, tehlikeli maceraları geçip Korsan Okulu’na girebilecekler mi? Aslında hepsinin en büyük amacı efsanevi büyük korsanlar olmak... Bu amaç tabii ki minik okurlara eğlenceli bir okuma deneyimi sunmak için harika bir fırsat.

Dizi Tanıtım Metni:

Korsan olmak istiyorsanız gitmeniz gereken okul Korsan Okulu. Bazı sınavlardan sonra (bkz. 1. kitap) okula kabul ediliyorsunuz. Sizinle birlikte kabul edilenlerle bir takım kurup derslerde başarılı olmalısınız tabii ama kendinizi geliştirmek için araştırmacı ruhunuzu harekete geçirip burnunuzu bazı işlere sokmaktan çekinmemelisiniz. 

Diyelim ki işler karıştı, o zaman da arkadaşlarınızla yardımlaşarak her şeyi yoluna koymalısınız (bkz. 2. kitap). Bir de size tavsiyemiz, eğlenmek amacıyla tehlikeli işler yapmaya kalkışacaksanız başınıza geleceklere hazırlıklı olun. Sonuçta karşınızda tüm denizlerin en korkunç korsanı Kızıl Sakal’ı bulabilir, okul müdürü Keskin Kanca’nın adaletine teslim olmak zorunda kalabilirsiniz (bkz. 3. kitap). Ne olursa olsun takım ruhunu elden bırakmayın ve her zaman aklınızı kullanın. Ve unutmayın, gerçek bir korsan her zaman en kritik anlarda bile soğukkanlılığını koruyarak sorunları çözmeyi ve bir çıkış yolu bulmayı başarır. (bkz. 4. kitap)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır