Makineler Nasıl Çalışır?

Yazar              : Nick Arnold


Çevirmen       : Zeynep Alpaslan


Çizer               : Allan Sanders


Yaş Grubu     : 7+ Yaş


Barkod           : 9789753101417


Sayfa Sayısı   : 24 + Kılavuz ve Set


Kağıt Cinsi    : Kuşe


Cilt Türü        : Sert Kapak (Ciltli)


Satış fiyatı:
70.00 TL
İnternet fiyatı:
49.00 TL
İndirim Oranı: %30

Kaldıraçtan dişlilere, makaralardan manivelalara, basit makinelerin ve mekanizmaların ardındaki bilimi keşfet. Kendi makineni yap ve bunların nasıl işlediğini gör.

Geleceğin mühendislerinin muhakkak edinmesi gereken bu benzersiz uygulama setinin içinde işleyen 12 maket yapmak için tüm malzeme mevcut. Talimatlara uyarak çarkları, çubukları ve tekerleri delikli uygulama tahtasına monte etmen yeterli. Sonra makinelerini çalıştırmaya başlayıp nasıl işlediklerini görebilirsin!

Dizi Tanıtım Metni:

Etkinlik Kitapları Dizisi sanata ilgi uyandıracak, el becerilerini geliştirecek, doğa sevgisi kazandıracak, çocukların yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerinde yardımcı olacak kitaplardan oluşuyor. Çocukların yaratıcılığına, araştırma-gözlem yeteneklerine katkıda bulunan, bilgiyi eğlenceli hale getirerek merak duygusunu artıran bu kitaplar çocuklar için harika birer armağan olacak.

Gerek anlatımları gerek resimleriyle özenle seçilmiş bu kitaplar çocukların dünyasını zenginleştirirken büyükleri de fena halde kıskandıracak.

Bu kitap e-kitap olarak yayımlanmamaktadır.​

Bilgilendirme:

E-Kitaplarımızı Android ve iOS işletim sistemlerinde sorun yaşamadan okumak için Google Play Books uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır