Oyun Hamuru Teknikleri

Yazar              : Bernadette Cuxart


Çevirmen       : Zeynep Alpaslan


Çizer               : Bernadette Cuxart


Yaş Grubu     : 5+ Yaş


Barkod           : 9789753101172


Sayfa Sayısı   : 96


Kağıt Cinsi    : Kuşe


Cilt Türü        : Karton Kapak


Satış fiyatı:
45.00 TL
İnternet fiyatı:
31.50 TL
İndirim Oranı: %30

Okulöncesi dönem çocuklarının ilgisini çekecek ve onlara kılavuzluk edecek bir kitap Oyun Hamuru Teknikleri. Ellerini kullanarak bir şeyler yapmak, çamur ya da oyun hamuruna şekiller vermek, küçüklerimizin (ve hatta yetişkinlerin) her zaman hoşuna giden bir etkinliktir. Evet, bu kitapla ilgili olarak, küçüklerimizi plastik sanatlara yakınlaştırmak, motor kaslarını geliştirmesini sağlamak, yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmek, birlikte verimli zaman geçirmek gibi birçok olumlu kazanımdan söz edebiliriz ama öncelikle şunu söylemek istiyoruz: Bu kitapla hem onlar hem de siz çok eğleneceksiniz...

 

Dizi Tanıtım Metni:

Etkinlik Kitapları Dizisi sanata ilgi uyandıracak, el becerilerini geliştirecek, doğa sevgisi kazandıracak, çocukların yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmelerinde yardımcı olacak kitaplardan oluşuyor. Çocukların yaratıcılığına, araştırma-gözlem yeteneklerine katkıda bulunan, bilgiyi eğlenceli hale getirerek merak duygusunu artıran bu kitaplar çocuklar için harika birer armağan olacak.

 

Gerek anlatımları gerek resimleriyle özenle seçilmiş bu kitaplar çocukların dünyasını zenginleştirirken büyükleri de fena halde kıskandıracak.

 

Bu kitap e-kitap olarak yayımlanmamaktadır.​

Bilgilendirme:

E-Kitaplarımızı Android ve iOS işletim sistemlerinde sorun yaşamadan okumak için Google Play Books uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Android cihazlara indirmek için tıklayın.

Uygulamayı iOS cihazlara indirmek için tıklayın.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır